Organisatie
Kraaiheide 109
3069 LC Rotterdam
Telefoon: 
06 - 22 04 58 27
E-mail: 

Bewonersvereniging 'Heide-Bes'

Kraaiheide 109 3069 LC Rotterdam Nederland Nederland
Binnen de wijk Rotterdam-Ommoord ligt de buurt Keizershof. Al meer dan dertig jaar behartigt de vereniging ‘Heide-Bes’ de belangen van bewoners in de buurt Keizershof.

Een vereniging is zo sterk als hij groot is, zeker met een bestuur dat reeds jaren die grootte weet te benutten. Echter, een bestuur kan nog zo zijn best doen, het is het aantal leden dat achter hen staat dat het succes bepaalt! De Bewonersvereniging ‘Heide-Bes’ heeft gelukkig een krachtig bestuur en een stevige achterban. Het heeft in de loop der tijd geleerd hoe je problemen in de buurt moet aanpakken, hoe je er voor kan zorgen dat je gehoord wordt. 

‘Heide-Bes’ alertgroep 
Sinds september 2014 heeft onze buurt ook een WhatsApp groep. Deze heeft tot doel om de veiligheid in onze wijk te vergroten. Inmiddels (april 2016) bestaat onze groep al uit 160 leden. Bent u nog geen lid? U kunt zich aanmelden via secretariaat@heidebes.nl . Geeft u daarbij uw naam, mobiele nummer en straatnaam op, dan kunt u toegevoegd worden.